| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 38.5 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | ??? |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UL erkend, 94-5VA-Classificatie (3) | 3.04mm |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.52mm |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 7.5 |
| Versterkt glas | 10% |
| Vormversie. | Intern |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 13 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Niet-gevuld | - Ja, dat klopt. |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Niet-gevuld | - Ja, dat klopt. |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| UL erkend, 94HB-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 0,76 mm |
|---|---|
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 7 |
| Nonhalogenated | - Ja, dat klopt. |
| Vormversie | Intern |
| Uv-lichte, waterblootstelling/onderdompeling | F1 - UL 746C |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10.3 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 3.91 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 25 |
|---|---|
| UL erkend, 94HB-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 0.4mm |
| Kleuren | Transparante Doorzichtige Ondoorzichtig |
| Krasweerstand | Beter |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.5 |
| Glasvezel | 20% |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |