| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Mfr | 3.5-25 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 1 |
| Gestabiliseerd UV | - Ja, dat klopt. |
| Krasweerstand | Beter |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0.4 |
|---|---|
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| effectweerstand | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Mfr | 3.5-17.5 |
|---|---|
| Gestabiliseerd UV | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Optische prestaties | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Het Tarief van het smeltingsvolume, MVR bij 265°C/2.16 kg | 21 |
|---|---|
| Effectkwaliteit | - Goed. |
| Optische kwaliteit | Uitstekend. |
| Toepassingen | Optisch of lense markt |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |