| Melt Volume Rate, MVR at 220°C/5.0 kg | 0 |
|---|---|
| UL volgzaam, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) (4) | 2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.4 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.3 |
| Voldoet aan UL, vlamklasse 94V-0 (3) | 1.7mm |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Smeltvolumesnelheid, MVR bij 260°C/2,16 kg | Wat is er? |
|---|---|
| UL erkend, vlamklasse 94HB (3) | Wat is er? |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
|---|---|
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Plaats van herkomst | —— |
| Het Tarief van het smeltingsvolume, MVR bij 265°C/2.16 kg | 15 |
|---|---|
| Contact met levensmiddelen | - Ja, dat klopt. |
| Toepassingen | Voor medische apparaten en farmaceutische toepassingen |
| Steriliseerbare gamma | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van het smeltingsvolume, MVR bij 265°C/2.16 kg | 11 |
|---|---|
| Contact met levensmiddelen | - Ja, dat klopt. |
| Toepassingen | Voor medische apparaten en farmaceutische toepassingen |
| Steriliseerbare gamma | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
|---|---|
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Plaats van herkomst | —— |
| Het Tarief van het smeltingsvolume, MVR bij 300°C/1.2 kg | 5 |
|---|---|
| UL-erkend, 94V-1 vlamklasseclassificatie (3) | 3 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UL94 | V-0 |
|---|---|
| MFR (300°C/2,16 kg) | 25 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |