| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| Hitte, stroom en effecteigenschappen | Saldo |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Lage temperatuureffect | Uitstekend. |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Gestabiliseerd UV | - Ja, dat klopt. |
| Ongevuld | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 13 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 265°C/2.16kg | 15 |
|---|---|
| Transparante | - Ja, dat klopt. |
| legering | PC+Polyester |
| Gestabiliseerd UV | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Dichtheid | 1.27 |
|---|---|
| Voldoet aan UL, vlamklasse 94V-0 (3) | 1.5 |
| Het gemakkelijke Vormen | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Dichtheid | 1.26 |
|---|---|
| Koolstofvezels | - Ja, dat klopt. |
| Het gemakkelijke Vormen | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | ??? |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | ??? |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.29 |
|---|---|
| Koolstofvezels | - Ja, dat klopt. |
| Elektrisch Geleidend | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.47 |
| Lage Viscositeit | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Ondoorzichtige kleuren |
| Verminderde rook | - Ja, dat klopt. |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 14 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |