| Versterkte glasvezel | 10%-40% |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Hoge Hittebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Voedingswaarde | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Weerstand | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Betere hardheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Lage temperatuurweerstand | -20℃~-60℃ |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Mfr | 3.5-17.5 |
|---|---|
| Voedingswaarde | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Mfr | 25 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Strakke Tolerantie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Foamable | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Niet versterkt | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | Western Union |
| Het Tarief van het smeltingsvolume, MVR bij 300°C/1.2 kg | 13 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |