| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
|---|---|
| UL erkend, 94HB-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 0,76 |
| Nonhalogenated | - Ja, dat klopt. |
| Uv-gestabiliseerd | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
|---|---|
| UL erkend, 94HB-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.47 |
| FDA-contact met levensmiddelen | Volgzaam in beperkte kleuren |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 8 |
|---|---|
| UL volgzaam, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) (4) | 0,75 |
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 1.47 |
| Uv-lichte, waterblootstelling/onderdompeling | F1 - UL 746C |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| slagsterkte | Uitstekend. |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.52 |
| Vormversie | Intern |
| Glasvezel | 10% |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 1.47 |
| Uv-lichte, waterblootstelling/onderdompeling | F1 - UL 746C |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Het Tarief van het smeltingsvolume, MVR bij 265°C/2.16 kg | 11 |
|---|---|
| legering | PC+Polyester |
| Toepassingen | Huishoudelijke artikelen |
| USA/Europe Contact met levensmiddelen | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10.1 |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Materiaal | Polycarbonaat Plastic Hars |
| Vorm | granulaten |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 18 |
|---|---|
| Versierang | Super |
| Gewijzigd effect | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |