| Verpakking Details | 25 kg/zak |
|---|---|
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Plaats van herkomst | —— |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
|---|---|
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Plaats van herkomst | —— |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Transparante | - Ja, dat klopt. |
| Niet-gevuld | - Ja, dat klopt. |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,8 |
| Hoge Viscositeit | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Ondoorzichtige kleuren |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 25.2 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 0,45 |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Dichtheid | 1.32 |
|---|---|
| Vorminkrimping, stroom | 0,2 - 0,4 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.47 |
| Kleur | Ondoorzichtige kleuren |
| Uv-gestabiliseerd | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL erkend, Classificatie van de 94V-2 Vlamklasse (3) | 1.47 |
| V-gestabiliseerd | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| UL erkend, 94HB-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 0,71 mm |
|---|---|
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
| Nonhalogenated | - Ja, dat klopt. |
| Vormversie | Intern |
| Uv-lichte, waterblootstelling/onderdompeling | F2 |
| Dichtheid | 1.36 |
|---|---|
| Vorminkrimping, stroom | 0.3 - 0,5 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |