| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | *** |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toepassing | binnen en openlucht elektrobijlage en zonne/photovoltaic kabeldoostoepassingen |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1,47 mm UL 94 |
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
| Flexural Modulus, 2,6 mm/min, 100 mm spanwijdte | 2500 MPa ASTMD 790 |
| Niet-gechloreerd | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Niet-brominated | - Ja, dat klopt. |
| Hitte, stroom en effecteigenschappen | Saldo |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |