| Dichtheid | 1.8 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.19 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.5 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Smeltvolumesnelheid, MVR bij 260°C/2,16 kg | 3.3g/10 min |
|---|---|
| UL erkend, 94V-0-Classificatie van de Vlamklasse (3) | 1.49 mm |
| UL erkend, 94-5VA-Classificatie (3) | 2.79 mm |
| UVeigenschappen | Uitstekend. |
| Verwerking | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.24 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 1.7 - 1.8 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.24 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 1.7 - 1.8 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.44 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.48 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Het Tarief van de smeltingsstroom, 260°C/5.0 kgf | 22 |
|---|---|
| UL erkend, vlamklasse 94HB (3) | ??? |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Intern Gesmeerd | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Dichtheid | 1.59 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |