| Dichtheid | 1.27 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.8 - 1 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.42 |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Lange Glasvezel | Het bevatten |
|---|---|
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | Onderhandeld |
| Dichtheid | 1.55 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.55 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.55 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.55 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.25 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 0.9 - 2 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.46 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | *** |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dichtheid | 1.42 |
|---|---|
| Schimmelkrimp, doorstroming | 1.3 |
| Verpakking Details | 25 kg/zak |
| Levertijd | Onderhandeld |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |